Nicki Minaj ve Jason Statham'a Özel Mobil Oyunlar Geliyor

Nicki Minaj ve Jason Statham'a Özel Mobil Oyunlar Geliyor

Hip Hop severlerle Jason Statham hayranlarına müjde. Her iki yıldız için mobil oyunlar geliyor.

Nicki Minaj için tasarlanan oyunun Kim Kardashian’ın iOS için çıkan ve moda ve müzik barındıran bir oyun olacağı, tamamen Nicki Minaj tarafından seslendirileceği ve onun yaratıcı yönetmenliği kontrolünde geliştirileceği açıklandı. Bu oyunun gelecek yaz (2016 Haziran) gibi uygulama mağazalarında oyun raflarına yerleşmesi bekleniyor. Oyunun henüz bir adı yok ama proje devam ediyor.

Mobil oyunu çıkacak olan bir diğer Hollywood yıldızı ise Jason Statham. Statham yine “maço” ve “yenilmez” karizmasıyla Sniper X-Kill Confirmed isimli bir oyunun başkahramanı olacak. Statham için tasarlanan oyun pek çok açıdan Hitmen: Contracts’ı andırıyor. Bir tetikçiyi canlandıracak olan Jason Statham doğası gereği önüne gelen tüm kontratlarda yazan isimleri teker teker avlayacak. Statham’ı yönetebileceğimiz bu FPS oyun, 2015 Sonbaharında iOS ve Android için uygulama mağazalarına yerleşecek.

Her iki yıldız için hazırlanan oyunların mobil oyun dünyasına “muazzam” bir yenilik getirdiği söylenemez. Ancak Nicki Minaj Hip Hop müzik severlere yönelik pazarı hedeflerken, Statham aksiyon severlere hitap ediyor.  

PES 2016 Demo Çıkış Tarihi Açıklandı

Haftanın Android Oyunu: Angry Birds 2

Minecraft: Pocket Edition 4'üncü Sürümü Bitti ve Android İçin Geliyor

YORUMLAR