Nvidia Yeni Ekran Kartlarını Alanlara The Division'ı Hediye Ediyor

Nvidia Yeni Ekran Kartlarını Alanlara The Division'ı Hediye Ediyor

Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve uzun süredir merakla beklenen Ubisoft'un MMORPG türündeki yeni oyunu The Division, Nvidia'nın yeni kampanyası sonucu yeni ekran kartı alanlara hediye olarak verilecek.

The Division'ı hiç bilmeyenler için konusundan biraz bahsetmek gerekirse, oyun New York'ta yayılan bir virüs sonucu yaşanan olayları anlatıyor. Devletin birçok silahı karantina bölgesinde unutulmuş oluyor ve bu silahları almak vb. görevler için çeşitli mücadeleler veriliyor. Mart ayı içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkış yapması beklenen The Division'un sistem gereksinimleri de bir hayli yüksek. Bu sebeple Nvidia'nın kampanyası sadece üst seviye ekran kartları için geçerli.

The Division'ın PC sürümü, 17 Şubat 2016 tarihi ve sonrasında alınan GeForce GTX 970, 980, 980 Ti ekran kartlarıyla veya GeForce 970M, 980M, GTX980 ekran kartına sahip dizüstü bilgisayarlar ile birlikte hediye ediliyor. Aynı zamanda The Division'da Nvidia'nın GameWorks HBAO+ ve PCSS gibi görsel efektlerinin de kullanıldığını belirtelim. Bu sebepten dolayı The Division'ın Nvidia ekran kartları ile yüksek uyumlulukta çalışan bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR