Online FPS Severler için: Born to Fire!

Online FPS Severler için: Born to Fire!

Planetside 2, Firefall, District 178 ve Arctic Combat gibi bu yıl piyasaya çıkacak olan çok sayıda online aksiyon oyunu var. Eğer bunlar arasından henüz hangisini oynayacağınıza karar vermediyseniz, alın sizlere Born to Fire adında yeni bir seçenek daha...

Aeria Games tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu Born to Fire, aksiyon bağımlıları için kapalı beta testine geçmeye hazırlanıyor. Ücretsiz olarak (free-to-play) piyasaya çıkış yapacak oyunun kapalı beta testine katılmak için kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Born to Fire, savaşı hiçbir zaman çok ciddiye almamış karakterlerin yer aldığı takım tabanlı bir aksiyon oyunu. Oyuncuların, her biri birbirinden farklı 5 ayrı sınıfı seçme şansları var. Hızlı hareket eden ve çift uzi kullanan üstüne aynı zamanda takım arkadaşlarını iyileştirebilen Dual Gunners, kalkanıyla güçlü vuruşlardan hasar almadan sıyrılabilen Point Man dışında diğer oyunlardan aşina olduğumuz Rangers, Snipers ve Heavyfire Experts gibi sınıflar da oyunda bulunan 5 farklı sınıfı temsil ediyor.

YORUMLAR