Oppo Bu Hafta 10x Optik Zoom'lu Telefonunu Tanıtacak!

Find X modeli ile kısa sürede gündeme damga vuran Oppo, bu sefer 10x optik zoom'a sahip telefonu ile gündemde.

Find X modeli ile kısa sürede gündeme damga vuran Oppo, bu sefer 10x optik zoom'a sahip telefonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak. İki yıl önce Mobil Dünya Kongresine (MWC 2017) katılarak 5x optik zoom'a sahip Dünya'nın ilk çift kamerasını kullanıcılarına duyuran şirket, hiç bir akıllı telefonunda bu teknolojisini kullanmamıştı.

Oppo, 5x zoom teknolojisini bu yıl daha da ileriye götürerek 10x kayıpsız zoom'a çıkarmayı başardı. Yeni 10x kayıpsız zoom'a sahip olan akıllı telefon, söylentilere göre 16 Ocak'ta lansmanı yapılarak tanıtılacak. Medya şirketlerine "görüşün on katı, yakında görüşmek üzere" sloganıyla davetiye göndermeye başlayan Oppo, bu yıl akıllı telefon pazarına damga vuracak gibi.

Bir kaç hafta önce gelen sızıntılara göre; Oppo'nun yaklaşmakta olan cihazlarından birinde 10x optik zoom teknolojisini kullanacağı söylenmekteydi. Söylenenler doğru çıkacak gibi görünüyor. Şirketin yeni tanıtacağı akıllı telefonunun hangi özelliklere sahip olarak geleceği henüz bilinmemekte. 16 Ocak'ta tanıtılması beklenen yeni akıllı telefon hakkında gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Sizler Oppo'nun 10x kayıpsız zoom teknolojisine sahip olarak piyasaya sürülmesi beklenen cihazı hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda görüşlerinizi bahsetmeyi unutmayın!

YORUMLAR