Origin, Battlefield 4'ü Bir Hafta Ücretsiz Oynatacak!

Origin, Battlefield 4'ü Bir Hafta Ücretsiz Oynatacak!

Dijital oyun platformlarında 1.'liği yakalamak isteyen Origin yeni bir oyun kampanyasıyla daha fazla kullanıcı kazanmayı hedefliyor.

Origin popüler oyun Battlefield 4'ü bir hafta için ücretsiz olarak kullanıma sunacak. Oyunun PC versiyonunu Origin üzerinde indirip kurduğunuz taktirde 168 saatlik bir süre için ücretsiz bir şekilde oyunu deneyebileceksiniz. Yaklaşık 1 hafta boyunca oynadıktan sonra oyuna doymazsanız ücretli bir şekilde almanız sağlanacak.

Kısa süre içerisinde aktif olması planlanan kampanya 14 Ağustos saat 10.00'a kadar geçerli olacak.  Origin'in Game Time adı verdiği projesi oyunları tanıtmak için başlatılmış güzel bir çalışma. Fakat oynama süresi dolduğunda oyunu satın almanız için size ısrarcı reklamlar çıkaracak mı bilinmiyor.

Battlefield 4'ü deneme süresi başladığından itibaren tüm özellikleri ile oynayabileceksiniz. Oynadığınız bölümleri kaydedip saklamanız da mümkün. Herhangi bir sınırlama karşınıza çıkmayan tabii kampanya zamanı hariç. 168 saatiniz ise oyunu yükledikten sonra değil oyunu oynadığınız zaman içerinde işleyecek. Bu sayede dolu dolu Battlefield 4'lü bir hafta geçirmenize hiç bir engel yok. 

Oyunun Origin sayfasına ve kampanyasına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Futbol Ligi Artık FIFA 15'te! 

YORUMLAR