Origin Kara Cuma İndirimleri Başladı! FIFA 17, Battlefield 1, Need for Speed İndirimde!

Origin Kara Cuma İndirimleri Başladı! FIFA 17, Battlefield 1, Need for Speed İndirimde!

Electronic Arts'ın oyun platformu Origin geleneksel Black Friday indirimlerini başlattı. Yurt dışında Şükran Günü'nün hemen ardından gelen Black Friday - Kara Cuma gününde mağazalar normalden daha erken açılır ve büyük indirimler uygulanır. Geç saatlere kadar devam eden bu inidirmlerde mağazalar adeta yağmalanır ve stoklar bu talebe zor dayanır. İşte Electronic Arts da bu indirimlerin dijital versiyonunu Origin oyun platformu üzerinde gerçekleştiriyor ve son dönemde çıkan hit oyunları da dahil olmak üzere birçok farklı Origin oyununda yüzde 75'e varan indirimler yapıyor.

İndirimlerin şüphesiz ki en çok dikkat çeken isimleri FIFA 17, Battlefield 1, Titanfall 2, Star Wars Battlefront, Sims 4 ve yeni Need for Speed oyunları. Bunun yanında önceki Battlefield oyunları, Crysis 3 gibi klasikler ve RPG oyunlarının gelmiş geçmiş en başarılı örnekleri arasında yer alan Dragon Age: Inquisition gibi oyunlar da olduka makul fiyatlarla satın alınabiliyorlar.

Dilerseniz indirimdeki oyunlara ve fiyatlarına göz atalım:

- FIFA 17 - 35.99 €

- Battlefield 1 - 39.99 €

- Need for Speed - 14.99 €

- Titanfall 2 - 39.99 €

- Mirror's Edge Catalyst - 15.99 €

- Dragon Age: Inquisition - 4.99 €

Origin üzerinde indirimli bütün oyunlara bu sayfa üzerinden göz atabilirsiniz:

https://www.origin.com/irl/en-us/store/deals/bf_supersale

Origin üzerinden satın aldığınız oyunları indirebilmek ve oynayabilmek için Origin'in masaüstü programının bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor, bu programı bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Steam Sonbahar İndirimi Başladı, GTA 5'te Rekor İndirim Var!

YORUMLAR