Origin'deki Bedava Oyun Fırsatını Kaçırmayın!

Origin'deki Bedava Oyun Fırsatını Kaçırmayın!

Electronic Arts'ın dijital oyun platform Origin yeni bir bedava oyun kampanyasıyla karşımıza çıktı. Bu sefer SteamWorld Dig adlı platform oyunu ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Origin daha önceden de "On the House" adı verilen kampanyalarında bize farklı ücretsiz oyun fırsatları sunmuştu. Bu oyunlar arasında klasik Red Alert oyunları, eski Need for Speed oyunları ve Medal of Honor oyunları gibi yapımlar yer alıyordu. Yeni ücretsiz oyun SteamWorld Dig ise bu oyunlardan farklı olarak Electronic Arts yapımı değil.

Origin'deki On the House kampanyası boyunca SteamWorld Dig'i Origin oyun kütüphanenize eklediğinizde oyuna kalıcı olarak sahip oluyorsunuz. Yani Steam'deki ücretsiz hafta sonu kampanyalarındaki gibi oyun sadece geçici bir süreliğine ücretsiz oynanmıyor.

Steam Punk ve Vahşi Batı öğelerini birleştiren bir oyun olan SteamWorld Dig'de Rusty adlı bir buhar robotunu yöneterek tehlikelerle dolu madenleri keşfediyor, tuzakları atlatıyor, dinamitlerimizi kullanarak düşmanlarımızla savaşıyor ve bulmacaları çözerek hikaye boyunca ilerliyoruz. Oyunun ne kadar ücretsiz olarak dağıtılacağı belirtilmiyor, yani On the House kampanyası her an sonlandırılabilir. Bu kampanya sonlanmadan oyunu Origin kütüphanenize ücretsiz olarak eklemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (Eylül İlk Hafta)

YORUMLAR