Overwatch 8-bit Olsaydı Nasıl Görünürdü?

Overwatch 8-bit Olsaydı Nasıl Görünürdü?

YouTube'un eğlenceli kanallarından Rkade Soup, Blizzard’ın FPS oyunu Overwatch’un 8-bit'e uyarlandığı ve NES ile oynandığı bir video yayımladı.

Son dönemlerin en popüler FPS oyunlarından birisi olan Overwatch, bir zamanların en iyi oyun sistemlerinden olan NES’e "uyarlandı." Uyarlamayı yapan YouTube kanalı Rkade Soup, oyunun karakterlerini ve çeşitli haritalarını 8-bit olarak yeniden canlandırmış.

Oyunun 8-bit’lik sürümünün gösterildiği videoda Overwatch’un en sevilen karakterlerinden Tracer, Junkrat, D.Va, Mercy, Roadhog, Bastion, Genji, Widowmaker ve Mei yer alıyor. Karakterlerin ve askerlerin birbiriyle savaştığı oyun, Genji'nin Mei tarafından dondurulması ve Widowmaker tarafından vurulmasıyla sonlanıyor.

Rkade Soup, bu videonun sadece bir video olduğunu, oyunun gerçekten de 8-bit’lik NES’e uyarlanmadığının altını çizdi. Yani bu haberi okuduğunuz sırada 8-bit Tracer ile sağdan sola ışınlanmanın hayallerini kurduysanız, maalesef bu hayalinizin gerçekleşmeyeceği gerçeğiyle yüzleşmelisiniz.

Overwatch’a Yeni Haritalar ve Kahramanlar Geliyor

YORUMLAR