Overwatch'un Rekabetçi Modu İçin Yeni Detaylar Var

Overwatch'un Rekabetçi Modu İçin Yeni Detaylar Var

Duyurulduğu günden beri büyük bir ilgiyle takip edilen, açık betasında 10 milyon oyuncuya ev sahipliği yapmış Overwatch'un yeni rekabetçi modu için detaylar bugün açıklandı.

Kısa bir süre önce çıkışını yapan Overwatch, şu an büyük bir ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Eğitim ve botlara karşı oynama modları dışında 2 farklı modla çıkışını yapan Overwatch için bugün rekabetçi moduna dair yeni detaylar geldi. Twitter'dan gelen sorulara cevap veren Blizzard yetkilileri, rekabetçi sisteminin temmuz ortası gibi geleceğini söylüyor.

En büyük sorulardan bir tanesi ise rekabetçi sisteminde aynı kahramanların seçilip seçilemeyeceği ve kahraman banlamanın olup olmayacağı. Ne yazık ki Blizzard bu konuda en ufak bir ayrıntıyı bile ağzından kaçırmıyor. Blizzard şu an rekabetçi modunun sezon süreleri üzerinde çalışıyor. Hearthstone ve Heroes of the Storm'da 1 ay kadar olan sezon sürelerini, Overwatch'ta 2-3 ay kadar uzatmayı düşünüyor.

Bunun yanında düşünülen oyun formatlarından bir tanesi de "Suddent Death" yani "Ani Ölüm". Rollerin bu kadar önemli olduğu bir oyunda Ani Ölüm gibi bir formatın dengeli olup olmayacağı ise ayrı bir durum.

Sezon süreleri ve Ani Ölüm formatı şu an elimizde olan detaylar. Bakalım ilerlediğimiz günlerde daha neler duyacağız.

Blizzard, Overwatch'ın Porno Skandalını Engellemeye Çalışıyor

Overwatch Açık Beta 10 Milyon Oyuncuyu Bir Araya Getirdi

Overwatch'ın Yeni PC Beta Tarihi Bugün Açıklandı

YORUMLAR