Performans Canavarı Honor 8 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Performans Canavarı Honor 8 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
Uğur Sağlam
Uğur Sağlam Mobil
YORUM YAZ

Popüler akıllı telefon üreticisi Huawei, yeni telefonlarını piyasa sürmek için hazırlanıyor. İki farklı telefonunu resmi olarak duyuran Huawei, Honor 8 ve Honor 8 Pro isimli telefonlarını çok yakın bir zamanda piyasaya sunacak. Geçtiğimiz aylarda piyasayla buluşan Honor 8'in ardından Honor 8 Pro'da bugün resmi olarak tanıtıldı.

Huawei şirketi oldukça başarılı telefonlar üretiyor ve bu telefonları ile piyasada adından söz ettirmeyi hak ediyor. Popüler teknoloji şirketi başarısını Honor 8 ve Honor 8 Pro ile devam ettirmek istiyor. Bunun için şık bir tasarımda geliştirdikleri Honor 8 Pro, tasarımın dışında üstün özellikleriyle birlikte resmi olarak tanıtıldı.

Honor 8 Pro, 6.97 mm inceliğinde ve 184 gram ağırlığında tasarlandı. 2560x1440 çözünürlüğünde ve 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olan Honor 8 Pro, üzerindeki bu ekranda birçok işlem yapmanıza imkan sağlıyor. Kirin 960 işlemcisinden gücünü alacak olan Honor 8 Pro, 6 GB RAM ile de kullanıcılarına üstün performans sağlayacak. Dahili hafızası 64 GB olan Honor 8 Pro, bu hafızayı MicroSD kart ile arttırma imkanı sunuyor.

Fotoğraf çekmeyi sevenler için ise Honor 8 Pro'da çift arka kamera bulunuyor. İki tane 12 MP arka kameraya sahip olan Honor Pro, toplamda 24 MP'lik bir çekim kalitesi sunuyor. Honor 8 Pro'nun ön tarafında ise 8 MP'lik bir kamera bulunmakta. Parmak izi okuma özelliği gibi birçok yenilikçi teknolojiye sahip olan Honor 8 Pro, Android 7.0 işletim sistemi ve 4.000 mAh batarya ile piyasaya sunulacak.

Honor 8 Pro fiyatı ve çıkış tarihi:

Oldukça güçlü özelliklere sahip olan bu  telefonun lansman tarihi 20 Nisan 2017 olarak işaret edildi. Telefon lansman tarihinden itibaren çeşitli perakendeciler üzerinden satışa sunulacak. Honor 8 Pro'nun satış fiyatı ise 474 pound (2.185 TL) olacak.

Honor 8 Pro hakkında ne düşünüyorsunuz?

Huawei Honor 8 Avrupa Satış Fiyatı Ortaya Çıktı

Truecaller Uygulaması Honor 8 ile Başlayıp Tüm Huawei’lerde Ön Yüklü Gelecek

YORUMLAR