PlayStation 4'ün Yeni Güncelleştirmesi Video Paylaşımını Kolaylaştırıyor

PlayStation 4'ün Yeni Güncelleştirmesi Video Paylaşımını Kolaylaştırıyor

PlayStation 4'ün SHAREFactory uygulaması oyunlarımızın en heyecanlı anlarını paylaşmak için elimizin altında bir alternatif olarak bekliyor, ancak uygulamanın birkaç resim modu dışında pek bir özelliği yoktu. Şimdi ise Sony, uygulamaya kullanılabilirliği arttıracak yeni video düzenleme özellikleri ekledi.

Yeni temalar ve renk canlandırma setleri ve ses kalitesinin de arttırılmasından sonra uygulamada fazla uzun olan klipleri kırpma aracı artık emrinize amade. Konsola harici disk alıp klipleri bilgisayar ortamında düzenlemek istemeyen, basit bir kırpmanın yeterli oalcağını düşünen kullanıcıları için harika bir özellik getiren bu yama ayrıca konsolun kendi kaydettiği 12-13 dakika kuralını da aşmanıza imkan tanıyor. Oyunu otomatik olarak kayda aldığınızda belirli bir dakikayı geçmeniz dahilinde video sadece son 12 dakikayı yakalıyor, geri kalan kaydedilmiyordu. Artık bu ölçütü SHAREFactory'de siz ayarlayabileceksiniz.

Oyunlarından en değerli anları paylaşmayı sevenler için bu güncelleme oyunculara büyük kolaylık getirdi. Bir dahaki güncellemede PlayStation 4 için Share Play ve YouTube çıkışlı video desteği gelmesi bekleniyor.

iCloud'tan Sonra Snapchat de Hacklendi!

Google Now, En Akıllı Sanal Asistan Seçildi

YORUMLAR