Pokémon GO 0.41.2 Güncellemesi Yayınlandı

Pokémon GO 0.41.2 Güncellemesi Yayınlandı

İlk günlerindeki kadar popüler olmasa da hala tutkuyla Pokémon GO oynayanlar mevcut. Oyunun yapımcısı Niantic Lab Pokémon GO için yaptığı yeni güncellemeyle  oyunda yenilikler yapmaya devam ediyor.

Neredeyse her hafta Pokémon GO'yu güncelleyen Niantic Lab. 0.39.1 güncellemesinin ardından bugün itibariyle 0.41.2. güncellemesini de yayınladı. Güncellemeyle birlikte uzun süredir beklenilen iki yenilik, oyundaki yerini bulmuş oldu. Oyunda yapılan değişikliklerin tümü ise aşağıda sıralananlar gibi oldu:

-Yakalama Bonusu: Aynı türde Pokémon yakaladığınızda, o türe ait özel Pokémon'lar görme şansınız artacak. Yani sürekli Zubat yakalıyorsanız, Poison tipi Pokémon'ları daha çok göreceksiniz.

-Gym'ler: Artık rakip gym'leri alırken ki gibi 6 farklı Pokémon ile kendi takımınıza ait bir gym'e saldırabileceksiniz. Kendinize ait bir gym sizin Pokémon'larınızdan yüksek CP'lerden oluşuyorsa, oyunu bunu otomatik olarak dengeleyecek ve daha eşit bir mücadele çıkarmanızı sağlamaya çalışacak.

-Egg ve Incubator Ekranı: Artık bu sayfaları özellikle açmanıza gerek kalmadan, ne kadar yürümeniz gerektiği gösterilecek.

-Çeşitli ses hataları düzeltildi.

-Evrimleşme animasyonunun süresi kısaltıldı.

-Küçük hatalar düzeltildi.

Bir Sonraki Pokémon GO Güncellemesi Önemli Bir Değişiklik Getirecek

Türkiye'nin En Kapsamlı Pokemon Go Rehberi

Pokémon GO, Hollywood'un Gelirlerini Geride Bıraktı

YORUMLAR