Pokemon Go Oyuncularına Özel Poke Ball Şeklinde Powerbank Üretildi

Pokemon Go Oyuncularına Özel Poke Ball Şeklinde Powerbank Üretildi

Pokemon Go son zamanlarda ciddi miktarda oyuncu kaybetse de hala popülaritesini dünya üzerindeki pek çok ülkede korumaya devam ediyor. Daha önce yaptığımız haberlerde de bahsetmiştik, oyun öyle bir yayıldı ki farklı sektörler içerisinde yeni pazarlar açılmasına neden oldu. Bu sektörlerden ise en çok Powerbank üreticileri ekmek yedi diyebiliriz. Haberimize konu olan Poke Ball şeklindeki Powerbank de bunlardan biri olarak karşımıza çıktı.

Pokemon Go ilk çıktığı günden beri bünyelerde bağımlılık yaptı. Çin menşeili bir şirkette bunu fırsat bilerek IFA 2016 fuarında Poke Ball şeklindeki Powerbank'ini tanıttı. Oyunun bağımlılarına özel olarak üretilen bu ürün, iPhone 6S'i 6 kere şarj edebilecek kapasiteye sahip. Toplamda 12.000 mAh pil ömrüne sahip olan Poke Ball, bütün gün Pokemon Go oynamak isteyenlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.  

Üretilen bu Powerbank'in fiyatı hakkında maalesef bilgi bulunmuyor. Nintendo ve The Pokemon Company tarafından resmi olarak üretilmediğini de biliyoruz. Fakat gerçek bir Pokemon antrenörü olmak isteyenlerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Milletvekili Parlamentoda Pokémon GO Oynarken Yakalandı

Pokémon GO Oynayan Sürücü Bir Kadını Öldürdü

YORUMLAR