Popüler Oyun Kayıt ve Yayın Programı XSplit Artık Steam'de!

Popüler Oyun Kayıt ve Yayın Programı XSplit Artık Steam'de!

YouTube ve Twitch’te oyun yayıncılığı yapan ünlü isimlerin kullandığı popüler video kayıt ve oyun yayını programı XSplit şimdi de Steam’de yerini aldı. Programın normal versiyonu ücretsizken, daha fazla seçeneğe ve format değişikliğine izin veren Premium sürümü ayda 10 dolarlık bir abonelik istiyor.

Bu ay başında yayınlanan büyük güncellemeyle birlikte XSplit, YouTube Gaming sohbet desteği ve canlı yayın kanallarına direkt bağlantı gibi birçok özellikle yenilendi. Steam arayüz desteğiyle birlikte dilerseniz oyununuzu direkt kaydedebilir, veya arayüz içerisindeyken oynadığınız oyunu canlı yayın olarak ziyaretçilere açabilirsiniz.

Geliştirici SplitmediaLabs’in söylediğine göre program her gün 7.000’e yakın üye kazanıyor ve her ay 200.000’den fazla yeni üyeye sahip. PC’nin en popüler platformlarından biri olan Steam’e de gelmesiyle birlikte ileride XSplit’in adını daha çok duyacağız gibi görünüyor.

XSplit’i ücretsiz olarak Steam üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Premium versiyona geçmek için aylık ücret ödemeniz gerekiyor, ancak normal sürüm tamamen ücretsiz:

Steam'de PayDay 2 Ücretsiz ve Arma Serisinde Kaçırılmayacak Fırsat!

YORUMLAR