Project G.G. için İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

PlatinumGames, geliştirilme aşamasındaki yeni Project G.G. oyununu Weekly Famitsu dergisinin yeni sayısındaki röportaj ile duyurmuştu.

PlatinumGames, geliştirilme aşamasındaki yeni Project G.G. oyununu Weekly Famitsu dergisinin yeni sayısındaki röportaj ile duyurmuştu. Resmi duyurunun ardından ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Geliştirilme sürecinin çok başlarında olunduğu için şu anlık bu yeni oyun ile ilgili pek fazla bir şey söylenmiş değil. Türünün aksiyon olacağını ama bütünüyle bu türe odaklanılmayacağını öğrenmiştik. Yani diğer türlerden de hafif esintiler olacak. Ayrıca Viewtiful Joe ile başlayan ve The Wonderful 101 ile devam ettirilen zincirin son halkası görevini görecek.

Atsushi Inaba ve Hideki Kamiya, Project G.G. oyununu hem bütün platformlar için geliştirecek hem de bizzat kendileri yayınlayacaklar ki bunun geliştirici stüdyo olarak en büyük hayalleri olduğunu biliyoruz. Haliyle Project G.G. aslında PlatinumGames için oldukça önemli bir oyun olacak.

Günün erken saatlerinde yapılan duyuruda ayrıca Tokyo şehrinde bu oyunun geliştirilmesi için yeni bir stüdyonun açılacağını da öğrenmiştik. Yüz kadar geliştiricinin olacağı bu stüdyo için şimdiden on beş kadar geliştirici bulunmuş. Halihazırda yeni geliştiriciler aranmaya devam ediliyor.

Project G.G. için yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR