PS Vita'nın Büyük Bir Duyurusu Var

PS Vita'nın Büyük Bir Duyurusu Var

Başlamasına bir aydan daha kısa bir süre kalan E3 2013 için tüm oyuncular sabırsızlıkla bekliyor. Her senen düzenlenen bu oyun fuarının bu seneki ağır toplarıysa hiç şüphesiz yeni nesil konsollar.

Oyunlar adına bir sürü sürprizin de yer alacağı fuarda en çok konuşulacak konu Playstation 4 ve yeni nesil Xbox olacaktır. Sony ve Microsoft'un konsolları her zamanki gibi savaş meydanında kimin daha iyi olduğuna karar vermek için mücadele verecek. Fakat Sony'nin bu mücadele için PS4 dışında farklı bir silahı daha olabilir.

İstediği çıkışı bir türlü yakalayamayan Sony'nin el konsolu PS Vita, donanım olarak beğeni toplasa da yetersiz oyun sayısı ve ufak tefek hataları yüzünden oyunculardan istediği ilgiyi henüz yakalayamadı. Ancak Sony, el konsolundan vazgeçmiş değil. Game Informer dergisinden Andrew Reiner da bu durumu güçlendirecek bir bilgiyi bizlerle paylaştı. Reiner, Twitter üzerinden yazdığı mesajda PS Vita için Sony'nin bir şeyler planladığını fısıldadı.

PS Vita'nın E3 2013 fuarında büyük bir sürpriz yapacağını söyleyen Reiner, bu sürprizin içeriğine dair bilgiyi ise paylaşmadı. Bu bir oyun duyurusu (hatta belki birkaç oyunu duyurusu) da olabilir, Playstation 4'le entegre farklı bir sistem de olabilir. Ancak ne olursa olsun ortaya çıkan bu iddiaya göre Sony, PS Vita için E3 2013'te büyük bir şeyler yapacak!

PS Vita ile PS4 Oyunlarını Oynamak

YORUMLAR