Quake Champions'ı Ücretsiz Oynama Fırsatını Kaçırmayın!

Quake Champions'ı Ücretsiz Oynama Fırsatını Kaçırmayın!

Bethesda, E3 2017 sırasında birçok yeni oyun duyururken daha önceden tanıttığı Quake Champions için sevindirici haberler de paylaştı. Bu haberlerden ilki Quake Champions'ı her oyuncunun ücretsiz olarak oynayabilecek olması.

E3 2017 başlarken Quake Champions sunucuları kapatılmış ve bakıma alınmıştı. Bethesda'nın yeni oyunlarını duyurmasının ardından sunucular 7 gün, 24 saat açık olacak şekilde açıldı ve tüm oyuncular Quake Champions beta sürecine katılabilme imkanı elde etti. Açık beta sürecinde sunucular çok kısa süreli olarak bakıma alınacak.

Quake Champions beta sürecinin yeniden başlamasıyla birlikte oyuna yeni haritalar ve yeni bir kahraman da eklendi. Wolfenstein 2'nin yeni tanıtılmasının şerefinde Wolfenstein oyunlarının ana kahramanı olan BJ Blazkowicz, Quake Champions'da oynanabilir bir kahraman haline geliyor. BJ Blazkowicz'in özel yeteneği ise aynı anda iki silahı birden kullanabilmesi. Oyuncular bu özel yeteneği aktifleştirdiklerinde herhangi bir silahtan 2 tanesini aynı anda kullanabiliyorlar.

Oyuncuları bekleyen diğer yenilikler ise 3 yeni harita ve yeni bir silah seçeneği. Eğer halen Quake Champions beta katılım anahtarınızı almadıysanız bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak bu anahtarı alabilirsiniz:

Xbox One X Tanıtıldı! İşte Özellikleri

YORUMLAR