ReCore'un İlk 30 Dakikası Xbox ve Windows 10'da Ücretsiz

ReCore'un İlk 30 Dakikası Xbox ve Windows 10'da Ücretsiz

Xbox One ve Windows 10 platformları için yayınlanan yeni aksiyon oyunu ReCore için sevindirici bir haber geldi. Kendine has evreni ve oynanışıyla dikkatleri çeken bu oyun, artık yarım saat denendikten sonra satın alınabilecek.

ReCore, Far Eden ismi verilen hayali bir dünyada geçiyor. Ana karakterimiz Joule ile birlikte bir hayatta kalma savaşı verdiğimiz oyun boyunca yanımızda bir de robot bulunuyor. Bizim Mack dediğimiz ama tür olarak Corebot olarak isimlendirilen bu robotlar, gövdelerine konulan farklı kristaller ile şekil değiştirebiliyorlar. Oyun boyunca aksiyonun içinden çıkamadığımız gibi çoğu engeli geçmek için de bu kristalleri doğru kullanarak, robotumuzu en olması gereken haline çevirmeye çalışıyoruz.

Metroid Prime gibi FPS türüne yön veren bir oyunun yapımcısı Keiji Inafune'nin yeni oyunu ReCore, ilginç yapısıyla bütün oyuncuların dikkatini çekmeyi başarmıştı. İlk inceleme puanları da bir hayli yüksek olan oyunun, Xbox One ve Windows 10 üzerinde ücretsiz olarak denenebileceği duyuruldu. Oyuncular her iki platformda da oyunun ilk 30 dakikasını oynayabilecek ve satın almak için kararlarını böylece verebilecekler.

ReCore'un ücretsiz sürümünü denemek için oyunun sayfasına ulaşmanız ve satın alma butonunun hemen yanında yer alan "Ücretsiz Dene" seçeneğine tıklamanız yeterli oluyor. Ardından indiirlen dosyayı çalıştırarak, oyunun ilk 30 dakikasını deneyimleyebiliyorsunuz.

ReCore Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR