Resident Evil Revelations 2 Sadece 2 TL! Serinin Diğer Oyunları da İndirimde

Resident Evil Revelations 2 Sadece 2 TL! Serinin Diğer Oyunları da İndirimde

Eğer korku oyunu oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. Oyun dünyasının en ünlü serilerinden ve survival horror türünün kurucularından olan Resident Evil serisi Steam'de düzenlenen Hafta Ortası Çılgınlığı kampanyasında inanılmaz indirimlerle oyun severlere sunuluyor. Bu indirim kampanyası boyunca seri içerisinde oldukça iyi yorumlar alan ve yüksek inceleme puanları yakalayan Resident Evil Revelations 2'de yapılan indirim göze çarpıyor. 17 Haziran Cuma akşamına kadar devam edecek kampanyada Resident Evil Revelations 2'yi sadece 2 TL gibi komik bir ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. Oyunu vakit kaybetmeden satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Diğer Resident Evil Oyunları da İndirimde

Kampanya boyunca ilk Resident Evil Revelations oyunu, Resident Evil 6, Resident Evil 5, Resident Evil 4, Resident Evil HD Remaster, Resident Evil 0 HD Remaster, bu oyunların bir arada bulunduğu paketler ve bu oyunlar için yayınlanmış indirilebilir içerikler de indirimli olarak oyun severlere sunuluyor:

http://store.steampowered.com/sale/resident-evil/?snr=1_4_4__40

One Piece Pirate Warriors 3 ve Farming Simulator 15 de İndirimde

Hafta Ortası Çılgınlığı boyunca kaliteli çiftlik simülasyonu Farming Simulator 15 ve One Piece animesinin resmi aksiyon oyunu One Piece Pirate Warriors 3 makul fiyatlarla satın alınabiliyor:

http://store.steampowered.com/app/313160

http://store.steampowered.com/app/331600

E3 2016 İlk Gün Özeti

E3 2016 İkinci Gün Özeti

YORUMLAR