Resident Evil: Revelations İçin İlk Oynanış Videoları Yayınlandı

Resident Evil: Revelations İçin İlk Oynanış Videoları Yayınlandı

Mart ayında Capcom tarafından yapılan açıklamala ile duyurulan Resident Evil: Revelations HD Remaster için uzun süredir beklenen oynanış videoları, sonunda yayınlandı. İki ayrı videoyla oyunun yeni haline dair detayların tamamı gösterildi.

Resident Evil: Revelations, 2012 yılında önce 3DS için piyasaya sürülmüştü. Oyunun beğenilmesiyle harekete geçen Capcom, Revelations'ın PC, PS3 ve Xbox One sürümlerini de hazırlamıştı. Geçtiğimiz günlerde tekrar kolları sıvadığını söyleyen şirket, beğenilen o oyunu PC, Playstation 4 ve Xbox One için tekrar çıkaracağı açıklamıştı. O günden bu yana sessizliğe gömülen oyun için bugün iki video birden yayınlandı. 

Senaryo olarak, Chris Redfield ve Jessica Sherawat ikilisini bulmak için yola çıkan Jill Valentine ve Parker Luciani'nin başından geçenlerin anlatıldığı Resident Evil: Revelations, 1080P çözünürlük desteği sunarken, 60FPS desteği de verecek. İlk olarak 31 Ağustos'ta Japonya için yayınlanacak olan oyun, ardından 2017'nin sonuna kadar henüz belirtilmeyen bir tarihre Kuzey Amerika ve Avrupa için de çıkacak. Ayrıca oyunun Wii U ve Switch sürümlerinin geliştirilebileceği de söylendi. 

Resident Evil 8 için Çalışmalar Başladı

Resident Evil 7'den 2.5 Milyonluk Satış Başarısı

Resident Evil: Revelations'ın İnceleme Notları Yayınlandı

YORUMLAR