Rise of the Tomb Raider Xbox Koleksiyon Paketi Hayranlarının Aklını Alacak

Rise of the Tomb Raider Xbox Koleksiyon Paketi Hayranlarının Aklını Alacak

Xbox için özel olarak tasarlanan Rise of the Tomb Raider 10 Kasım’da çıkıyor. Rise of the Tomb Raider koleksiyon özel sürümü ise çok çekici eşantiyonlarla gelecek.

Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition, Lara Croft hayranı Xbox oyuncularının gerçekten aklını başından alabilir. 10 Kasım’da piyasaya çıkması beklenen Rise of the Tomb Raider için yapımcı Square Enix, ABD’de 149.99 dolardan satılacak olan bir koleksiyon paketi de çıkarıyor. Bu paketin Türkiye fiyatının 400-450 TL olması bekleniyor.  Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition sınırlı sayıda satılacak bunun için ön sipariş yapanlar daha şanslı olacaklar.

Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition kutusundan oyunun kendisi, 30 cm yüksekliğinde bir Lara Croft heykelciği, metal bir envanter kasası, Lara Croft’un yakut kolyesi ve oyunun deri üzerine yazılmış kullanım kılavuzu ile Lara Croft sefer günlükleri çıkıyor.

Rise of the Tomb Raider Collector’s Edition 10 Kasımda Xbox 360 ve Xbox One için çıkacak. PS4 ve PC sürümlerinin 2016’da çıkarılması planlanıyor.

Gelin oyunun Gamescom 2015’de yayınlanan yayınlanan 13 dakikalık oynanış videosuna bir göz atalım.

Lara Croft and the Temple of Osiris Alana Tomb Raider Bedava!

Rise of the Tomb Raider'ın E3 2015 Videosu Yayınlandı

YORUMLAR