Rise of the Tomb Raider PC Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rise of the Tomb Raider PC Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Eğer video oyunları tarihinin en ünlü serilerinden olan Tomb Raider serisinin son oyununda Lara Croft ile yeni bir maceraya atılmak istiyorsanız çok beklemenize gerek kalmayacak. Hatırlanacağı üzere Square Enix, 10 Kasım tarihinde Rise of the Tomb Raider'ı Xbox One kullanıcılarının beğenisine sunmuştu. İlk olarak konsol oyuncularına sunulan Rise of Tomb Raider'ın bilgisayar versiyonunun da geliştirildiği duyurulmuş; fakat ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi paylaşılmamıştı.

Rise of the Tomb Raider'ın çıkış tarihi hakkında Square Enix herhangi bir bilgi paylaşmasa da bu tarih oyunun Valve'nin oyun platformu Steam üzerinde yayınlanmasıyla belli oldu. Steam'in listelediği tarihe göre Rise of the Tomb Raider bu Ocak ayı içinde çıkış yapacak; yani oyunu bilgisayarlarımızda oynayabilmek için sadece birkaç hafta beklememiz yeterli olacak.

Grafik kalitesiyle dikkat çeken Rise of the Tomb Raider'ın Xbox One versiyonu oldukça yüksek inceleme puanlarına sahip. Oyunda babasının mirasını devralan Lara Croft'un ilk mezar yağmalama macerasına katılacağız ve ölümsüzlüğün sırrını araştıracağız. Suriye'de başlayn oyunda Sibirya gibi farklı yerleri de ziyaret etmekteyiz.

Rise of the Tomb Raider'ın Steam sayfasına bu bağlantı üzerinden erişebilirsiniz:

Tamindir'in Seçtiği 2015'in En İyi PC Oyunları

YORUMLAR