RoboCop'un Resmi Android Oyunu Yayınlandı

RoboCop'un Resmi Android Oyunu Yayınlandı

İlk olarak 1987 yılında sinemalarda gösterilen ve yeni nesil teknoloji ile yeniden çekilen RoboCop'un filminin resmi Android oyunu yayınlandı. Ücretsiz olarak oynanabilen RoboCop oyununun iOS versiyonu bir süre önce çıkış yapmıştı ve eğlenceli yapısıyla iOS mobil cihazları kullanan kullanıcılara keyifli zaman geçirme imkanı sunmuştu. Aradan kısa bir süre geçmesinin ardından oyunun Android versiyonu da çıkış yaptı.

RoboCop'un resmi Android oyununun yayınlanmış olması kullanıcılar açısından tehlike oluşturan bir unsuru da elemiş oldu. Google Play Store üzerinde resmi oyun ile aynı adı taşıyan sahte uygulamalar bulunmaktaydı ve bu uygulamalar reklam ve spam tarzı içerikleri kullanıcıların telefonlarına yaymaktaydı. Glu Mobile tarafından yayınlanan resmi RoboCop oyunu filmin telif haklarını çiğnemeyen tamamen lisanslı bir uygulama.

RoboCop'ta çıktığı operasyondaki bir çatışma sonucu trajik bir şekilde yaralanan ve komaya giren Alex Murphy'nin hikayesi konu alınmakta. Alex Murphy bu komadan OmniCorp adlı firmanın sunduğu bir çözüm ile kurtulabilmiş, vücudu çelik bir robotun gövdesi ile birleştirilmiştir. Artık RoboCop haline gelen Alex Murphy suç ile yürütülen savaşta en büyük silah haline gelmiştir. Oyunda RoboCop'un kontrolünü ele alıyoruz ve bolca aksiyonun içerisine dalıyoruz. Üçüncü şahıs bakış açısından oynanan shooter türünde bir oyun olan RoboCop büyüleyici grafikleri ile öne çıkmakta. Oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

RoboCop'un daha önceden yayınlanan iOS versiyonunu ise bu bağlantıdan indirebilirsiniz:

Duke Nukem Efsanesi iOS Cihazlarda!

YORUMLAR