Rockstar Games'den Red Dead Redemption 2 İçin Önemli Paylaşım!

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi

Dünyanın en ünlü oyun yapımcılarından Rockstar Games, merakla beklenen Red Dead Redemption 2 hakkında Twitter'da önemli bir paylaşımda bulundu. Şirket, Red Dead Redemption 2 hakkında gelecek önemli bir haberin 28 Eylül tarihinde verileceğini açıkladı. Önümüzdeki yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan vahşi batı temalı yapım için gelen haber, şimdiden pek çok oyunseveri heyecanlandırdı.

Playstation 4 ve Xbox One için çıkış yapması beklenen Red Dead Redemption 2'yi bizler bu yıl bekliyorduk. Fakat Rockstar Games oyunu 2018 yılına erteledi. Açık dünyada vahşi batı havasını soluyacağımız oyun hakkkında daha sonra pek bir şey duymadık. Bu kadar gecikmeye rağmen Rockstar elini çabuk tutmayacakmış gibi görünüyor. Bunun yerine şirket 28 Eylül tarihini işaret ediyor:

 

Rockstar'ın 28 Eylül tarihinde ne duyuracağını az çok tahmin edebiliyoruz. Büyük ihtimalle Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi hakkında yeni bir bilgi alacağız. Ancak oyunun çevirimiçi moduna baksak veya PC ile bir bağlantı noktası duyurulursa da fena olmaz. 

Serinin ilk oyunu hakkında da ufak bir hatırlatma yapalım. İlk Red Dead Redemption 2010 yılında piyasaya çıkmış ve Playstation 3 ve Xbox 360 platformlarında 14 milyondan fazla kopya satmıştı. Hal böyle olunca Red Dead Redemption hayranları yeni oyun için sabırsızlanıyor.

YORUMLAR