Rockstar Games Logosunu Yine Değiştirdi: Heyecanlandıran Detay

Rockstar Games'in internet sitesine eklenen görselde, tamamen farklı tasarlanmış bir Rockstar logosu yer alıyor. "R" harfinin bulunduğu logonun ne ile ilgili olduğunu anlamak henüz mümkün olmasa bile, ana sayfaya girdiğinizde bunu görebilirsiniz.

Rockstar Games dünyanın en çok dikkat çeken onun platformlarından birisi olarak biliniyor. Şirketin yaptığı her paylaşımda bazı detaylar verdiği aşikar. İşte Rockstar Games ile ilgili yeni detaylar.

Kısa bir süre önce Rockstar Games'in resmi internet sitesinde yer alan küçük fakat kafa karıştırıcı bazen detaylar yer almıştı. Rockstar Games, oyunseverlere GTA 6'da robotların da olabileceği fikrini ilk etapta aşıladı. Şimdi ise yine aynı konuyla ilgili yeni bir gelişmeler yaşanıyor.

Rockstar Games açıklama gereği duymuyor

Rockstar Games yeni bir ekran görüntüsü ile tartışma yarattı. Şirket tarafından paylaşılan görsel, önceki görüntüye kıyasla daha da kafa karıştırıcı diyebiliriz.

Rockstar Games'in internet sitesine eklenen yeni görselde, tamamen farklı tasarlanmış bir Rockstar logosu yer alıyor. "R" harfinin bulunduğu logonun ne ile ilgili olduğunu anlamak henüz mümkün olmasa bile, platformun ana sayfasına girdiğinizde bunu görebilirsiniz.

Bu görselin ortasında bulunan logonun resmi Rockstar logosu olduğu belli. Fakat görselin arka planında yer alan detayların her birinden farklı bir anlam çıkarmak zor değil. Tabiki Rockstar Games, böyle bir görüntüleri neyle ilgili olduğuna dair bir açıklama yapma gereği duymadı. Tüm bunlar şirketin GTA 6 üzerindeki çalışmalarını devam ettirdiğinin bir işareti olabilir.

YORUMLAR