Rockstar Yeni Red Dead Duyurusu İçin Hazırlık Yapıyor Olabilir

Rockstar Yeni Red Dead Duyurusu İçin Hazırlık Yapıyor Olabilir

Rockstar, son günlerde oldukça hareketli saatler yaşıyor. Bugün resmi Rockstar Twitter adresinden yayınlanan yeni bir görsel, kırmızı tonlara sahip olması sebebiyle çıkması muhtemel Red Dead oyunuyla ilişkilendirildi.

GTA 5'in çıkmasının ardından Rockstar'ın bir sonraki oyununun yeni Red Dead olacağı konuşulmaya başlanmıştı. Ardından sızdırılan ve bu oyuna iddia edilen birkaç görsel, Red Dead Redemption'ın yenilenmiş halinin PS4 ve Xbox One için geleceğinin ipuçlarını vermişti. Tüm bunların üzerine Red Dead serisinin ilk oyunu olan Red Dead Revolver'ın sessiz sedasız yenilenerek Playstation 4 için yayınlanması, tüm iddiaların gerçeğe dönüşmesi fikrini tekrar uyandırdı.

Bildiğiniz gibi Rockstar'ın genellikle logosunda kullandığı renk turuncu. Fakat bugün resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan tamamen kırmızı Rockstar logosu, oyuncuların tekrar Red Dead tarafına yönelmesini sağladı. Dahası Rockstar'ın görseli herhangi bir açıklama yazmadan paylaşması, yakın zaman sonra yapılması muhtemel bir duyurunun ilk adımları olarak gösterildi. Bakalım beklenildiği gibi yeni bir Red Dead oyunu ya da Red Dead Redemption HD görebilecek miyiz!

Red Dead Revolver Playstation 4 İçin Çıktı

GTA Serisinin Başındaki Eski Rockstar Patronundan Firmaya Şok Dava!

YORUMLAR