Saints Row 4 ve Civilization: Beyond Earth Bu Hafta Sonu İçin Ücretsiz

Saints Row 4 ve Civilization: Beyond Earth Bu Hafta Sonu İçin Ücretsiz

Her hafta sonu için özel oyunlar arasından en popülerleri denemek amacıyla ücretsiz olarak sunan oyun platformu Steam, başarılı açık dünya oyunu Saints Row 4 ve strateji oyunlarının önde gelen isimlerinden Civilization'ın en son çıkan oyunu Beyond Earth'ü oyuncuların beğenisine sundu.

17 Ocak'tan itibaren başlayacak fırsat 19 Ocak Pazar gününün sonuna kadar devam edecek ve oyuncular Steam üzerinden bu iki oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler. Elbette hafta sonu fırsatının bir diğer güzelliği olarak her iki oyunda Steam üzerinde indirime girmiş durumda. GTA'ya benzer olan açık dünya oyunu Saints Row 4 %80'lik bir indirime girerken, stratejide uzaya çıkmış oyun Civilization: Beyond Earth de %40'lık indirimiyle dikkat çekiyor.

Bu iki oyunun sadece hafta sonuna özel olarak ücretsiz duruma getirildiğini, pazar gecesinden itibaren tekrar oyunları oynamak için satın almanız gerektiğini belirtelim. Steam bu fırsatlarıyla belirli oyunların satın alınmadan önce denenmesini sağlıyor, siz de bu duruma göre deneyip dilerseniz oyunu satın alabiliyorsunuz. Civilization veya Saints Row 4'ten biri hoşunuzu giderse acele etmekte fayda var. Oyunların pazar gecesinden sonra tekrar ücretli olacağı gibi, üstlerindeki indirim etiketi de kalkacak.

Saints Row 4'ün çıkışının üstünden uzun bir süre geçmesine rağmen oyunun Xbox One ve PlayStation 4 versiyonları bir hafta sonra çıkacak. Eğer oyunu konsolunuza satın almadan önce denemek istiyorsanız bu sizin için iyi bir fırsat olabilir. Diğer yandan Civilization: Beyond Earth neredeyse yeni çıktı. Strateji oyunlarını seviyorsanız bu kulvarda ün sahibi olan Civilization serisinin son oyununu denemenizi de şiddetle tavsiye ediyoruz.

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR