Saints Row: Gat out of Hell Duyuruldu

Saints Row: Gat out of Hell Duyuruldu

Açık dünya oyunlarının belki de en aksiyonlusu ve en komiği olan Saints Row için bugün yeni haber yayınlandı. Söz konusu serinin yeni oyunu Saints Row: Gat out of Hell, 2015 için duyuruldu ve çıkış fragmanını aldı.

Masa başında ruh çağırma seansında başlayan video, bir anda bizi cehenneme gönderiyor. Bağımsız bir oyun olarak piyasaya sürülecek olan Saints Row: Gat out of Hell'in 20 dolar olacağı açıklandı. Oyun PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. 

Oyun ile ilgili açıklanan bilgilerde ise güzel detaylar mevcut. Saints Row: Gat out of Hell'de Johnny Gat ve Kenzie adlı karakterleri baş rolde göreceğiz; yani oyunu co-op olarak da oynayabileceğiz. Oyundaki amacımız ise cehenneme düşen patronumuzu kurtarmak olacak; patronumuz ise aynı zamanda Amerika Başkanı rolünde bizleri karşılıyor.

Bol aksiyon ve komedi ile bizlerle buluşmaya hazırlanan Saints Row: Gat out of Hell, 27 Ocak'da Kuzey Amerika için, 30 Ocak'da ise İngiltere için piyasaya sürülecek. Oyunun Avrupa çıkış tarihinin ise ilerlediğimiz dönemlerde açıklanacağı belirtildi. 

İyi seyirler.

GTA V Türkçe Olacak!

YORUMLAR