Samsung Galaxy S10'da Ters Kablosuz Şarj Özelliği Olabilir

Samsung Galaxy S10’un Lansman Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Galaxy S10'un diğer telefonları kablosuz olarak şarj edebileceği hakkında söylentiler çıktı. Eğer bu söylentiler doğru ise Galaxy S10 diğer telefonları da kablosuz olarak şarj edebilecek.

Huawei Mate 20 Pro'da bulunan bu özelliğin Galaxy S10'da da olacağı hakkında dedikodular dönmekte Galaxy S10'un lansmanının yapılmasına az günler kala sızıntılar gelmeye devam ediyor. Gizmodo'nun yakın zamanda yayınladığı rapora göre Sizlere daha önceden aktarmış olduğumuz Galaxy S10'un fiyatlandırma ve piyasaya çıkış tarihi hakkında bazı ayrıntıları açıkladı. Ayrıca raporun devamında Samsung'un bir sonraki cihazlarında kablosuz olarak diğer cihazları şarj etme özelliği üzerinde çalışmalara yöneldiği açıklandı. Bu zaten Wall Street Journal tarafından daha önceki raporda da söylenmekteydi. İki sağlam kaynak da Samsung Galaxy S10'un üç modelinin de ters kablosuz şarj özelliğinin geliştirilmekte olduğu açıkladı. Samsung Galaxy S10 hakkında kablosuz şarj özelliği ilerleyen günlerde daha da netlik kazanması bekleniyor.

Ters Kablosuz Şarj Nedir?

Ters kablosuz şarj ile şarjı bitmek üzere olan arkadaşlarınızın telefonlarını sadece telefonunuzu yaklaştırarak şarj edebiliyorsunuz. Hayat kolaylaştıracak bu özellik şarjınız bittiğinde çok işinize yarayacak.

Galaxy S10'un 3 telefon modelinde de ters kablosuz şarj özelliğinin bulunması hakkında ne düşünüyorsunuz? Ters kablosuz şarj hayatı kolaylaştırı mı? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!