Samsung Galaxy S5 de ALS Kampanyasına Katıldı!

Samsung Galaxy S5 de ALS Kampanyasına Katıldı!

Samsung'un başarılı cihazlarından olan ve hatta iPhone ile yarışan telefon serisi Galaxy'nin en son üretilen modeli Samsung Galaxy S5, ALS hastalığı için başından aşağıya buzlu su döktü.

Son günlerde ALS hastalığı için sosyal medya milyonlarca gönderi paylaşıldı ve insanlar başlarından aşağıya su dökerek bu kampanyayı devam ettirdi. Hala devam eden kampanyaya birçok ünlü isim katılmış durumda. Bunlar için ALS Kampanyası ile ilgili yaptığımız haberimizde göz atabilirsiniz.

Bugün gelen video bizi oldukça şaşırttı. Çünkü başında aşağı su döken bu sefer bir insan değil bir telefondu. Samsung bir farkındalık yarattı ve suya dayanıklı olan Galaxy S5 modelinin başından aşağıya buz gibi suyu döktü. Sadece su dökmekle kalmayan firma bazı ünlü telefonlara da meydan okudu. Yalnız meydan olduğu telefonlar arasında pek suya dayanıklı olan cihaz yok. Özellikle Sony Xperia Z2 yi söylemekten kaçınan Samsung iPhone 5S, HTC One M8 ve Nokia Lumia 930'e meydan okudu. 

Kural gereği meydan okunan cihazların başlarından aşağı su dökmeleri gerekiyor. Fakat bu ünlü cihazların suya dayanıklılığı yok. Yani Samsung hem akıllı davrandı hem de haksız rekabet oluşturdu. Eğer başlarından aşağı su dökmezlerse ALS hastaları için bağış yapmak zorundalar. 

Samsung'un Galaxy S5 buz gibi su dökme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Samsung Galaxy Note 4'ün İlginç Kamera Özellikleri ve Yetenekleri Paylaşıldı

Google'ın Şoförsüz Aracına Kaliforniya'dan Sınırlama Geldi

Twitter Etiketlerine Sponsor Video Reklamları Eklenebilecek 

YORUMLAR