Samsung Galaxy S6 Biraz Daha Yaratıcı Olarak Sızdırıldı

Samsung Galaxy S6 Biraz Daha Yaratıcı Olarak Sızdırıldı

Samsung Galaxy S6 belki de Samsung’un şimdiye kadar tanıtımına bu kadar özenle önem verdiği ilk cihaz. iPhone 6 ile yarışması bir yana cihazın pazarlama aşaması da dahice fikirlere sahne oluyor. Samsung viral pazarlama konusunda yarattığı son videolardan sonra artık kendini daha rahat hissediyor olmalı ki, piyasada yarattığı merakı biraz da eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmakta sakınca görmedi.

Galaxy S6'nın geleceğin telefonu olduğu ana fikrinden yola çıkarak hazırlanan 5 farklı tasarım, hem cihazın özelliklerinin altını çizerken, bizi bekleyen yeniliklere de eğlenceli ve yaratıcı dokunuşlar sergilemiş. Samsung Galaxy S6 için hazırlanan bu yeni tanıtım kampanyası tasarımı biraz alaya alsa da merak uyandırıyor.

Samsung Galaxy S6'nın kenarları ekrana dahil olacak mı, ne kadar dayanıklı olacak, ses kalitesi ne olacak, tamamen camdan olabilir mi, ön ve arkada hoparlörleri var mıdır acaba gibi akıllara takılmış sorulara aşağıdaki tasarımlarla cevap verildi. 

Samsung'un Norveç'te bulunan yaratıcı takımının elinden çıkan çalışmalar hem internete sızan görüntülerle dalga geçiyor hem de gerçekten etkileyici ve daha da çok merak uyandırıcı olmuş.

1- Ön tarafta hoparlörler olursa Samsung Galaxy S6 şöyle olabilir,

2- Samsung Galaxy S6’nın son derece dayanıklı olacağı kesin,

3- Evet, Samsung Galaxy S6’nın 3 kenarında ekran olacak, yani her üç köşeden de ulaşabileceğiz

4- Dedikodular gerçek olabilir Samsung Galaxy S6’nın ekranı geniş, çünkü planlarda öyle görünüyor

5- Samsung GalaxyS6 tamamen camdan da tasarlanmış olabilir, donanım zenginliği ancak böyle açığa çıkabilir

Samsung Galaxy S6 Sonunda Göründü

Samsung Galaxy S6'nın Tanıtım Videosu Yayınlandı

Samsung Galaxy S6’nın Ekranı Görüntülendi

Samsung Galaxy S6 Teknik Özellikleri Ne Olacak?

YORUMLAR