Samsung, Gear Fit 2 Pro’yu Resmen Tanıttı!

Samsung, Gear Fit 2 Pro’yu Resmen Tanıttı!

Dün görkemli bir etkinlikle Galaxy Note 8’i tanıtan Samsung, yeni akıllı saati Gear Fit 2 Pro’yu da gün yüzüne çıkardı. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Gear Fit 2 modelinin yükseltilmiş versiyonu olan Gear Fit 2 Pro çok daha yetenekli.

Samsung, giyilebilir spor takip bandı olarak da nitelendirebileceğimiz Gear Fit 2 Pro akıllı saat tanıtımını Galaxy Unpacked etkinliğinde gerçekleştirdi.

Gear Fit 2 Pro etkinlikte tanıtılmadan birkaç saat önce ürün için hazırlanan resmi internet sayfası yayına alındı ve böylece cihaz hakkında merak edilen tüm detaylar paylaşıldı.

Samsung Gear Fit 2 Pro, spor yapmayı sevenlerin beklentilerini karşılamak amacıyla tasarlandı. 50 metre derinliğe kadar dayanıklı olan Gear Fit 2 Pro’yu yüzmeyi seven kullanıcıların takıp çıkarmasına gerek kalmayacak. Kullanıcılar, Gear Fit 2 Pro’da bulunan Speedo isimli uygulama ile gün içinde ne kadar yüzdüğünü ve daha fazlasını öğrenebilecek. Yeni ve geliştirilmiş kayış ve tokasıyla çok daha dayanıklı hale gelen ürünün, yüzme sırasında kolunuzdan çıkıp gitme ihtimali de ortadan kaldırılmış.

Teknik Özellikler

Gear Fit2 Pro, 216 x 432p çözünürlükte 1.5 inç, kıvrımlı Super AMOLED ekrana sahip. Koşuların takibi için dahili GPS sunulan ürünün, 3-4 günlük batarya ömrüne sahip olduğu belirtiliyor. Kalp ritmi takibi, adım sayma ve koşu takibi de yine ürünün yeteneklerinden. Ayrıca cihazda, GPS, 200 mAh batarya ve 4 GB depolama alanı bulunuyor.

Siyah ve kırmızı renk alternatifleriyle gelecek olan Gear Fit 2 Pro’nun fiyatıyla ilgili Samsung tarafından bir bilgi paylaşılmadı ancak 199 dolar gibi bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Note 8, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Karşılaştırması

Samsung Galaxy S9 Neye Benzeyecek?

YORUMLAR