Samsung Gear VR, Galaxy S6 Serisi İçin Satışa Sunuldu

Samsung Gear VR, Galaxy S6 Serisi İçin Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Note S4 için kullanılan Samsung sanal gerçeklik seti Samsung Gear VR, artık Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için de hazır. Fiyatı da beklenenden daha ucuz. 

Oculus Rift Sanal Gerçeklik Seti'nin Çıkış Tarihi Sızdırıldı haberimizde sanal gerçeklik gözlük setinin gelecek yıla sarktığını ve sebeplerini detaylandırmıştık. Oculus her ne kadar kendi ürününü ötelese de Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için yeni bir VR seti çıkartmayı atlamadı. Samsung Gear VR Innovator Edition adı altında piyasaya sürülen yeni sanal gözlük seti 200 dolardan satılmaya başlandı.

Samsung Gear VR diğer sanal gözlük ürünlerinden farklı, tek başına bir işe yaramıyor mutlaka bir Samsung akıllı cihaz ile beraber kullanılması gerekiyor. İlk Samsung Gear VR serisi Galaxy S4 ile beraber kullanılabiliyordu. Ancak cihaz Samsun telefon kullanıcıları tarafından çok da rağbet görmemişti. Pazar payına pek kulak asmayan Samsung, şimdi de Galaxy S6 ve S6 Edge için yeni bir Samsung Gear VR’i piyasaya sürdü. Ancak teknolojik otoriteler bu cihazın çok da alınması gereken bir ürün olmadığı konusunda hem fikir. 

Samsung Gear VR ile Dünyanızın Sınırlarını Genişletin

Samsung Gear VR ile Alışılmadık Bir Naklen Yayın Gerçekleştirildi

YORUMLAR