Samsung, NFC Destekli Lazer Yazıcılarını Tanıttı

Samsung, NFC Destekli Lazer Yazıcılarını Tanıttı

Samsung Electronics, yeni nesil kablosuz iletişim teknolojisi NFC (Yakın Alan İletişim) destekli renkli lazer yazıcılarını ve Xpress C410W serisi çok fonksiyonlu yazıcılarını tanıttı. Kullanıcıların akıllı telefonlarından kolaylıkla yüksek kalitede fotoğraf ve doküman yazdırmalarını sağlayan yeni nesil yazıcılar hem ev hem de ofis kullanıcılarına hitap ediyor.

Yeni Xpress C410W serisi yazıcılar, C410W renkli lazer yazıcı, yazdırma, kopyalama ve tarama işlevlerini gerçekleştiren çok fonksiyonlu C460W renkli lazer yazıcı ve yazdırma, kopyalama, tarama ve fakslama işlemlerini gerçekleştirebilen çok fonksiyonlu C460FW renkli lazer yazıcıdan oluşuyor. Ev ve küçük ofis kullanıcıları için dizayn edilen C410W serisi yazıcılar akıllı telefonlardan çıktı almak isteyenler için ideal. NFC özellikli bu yazıcı modelleriyle dakikada 18 sayfaya kadar siyah/beyaz, 4 sayfaya kadar renkli baskı alınabiliyor.

Yazdırma işlemini oldukça kolaylaştıran yeni nesil Xpress C410W serisi lazer yazıcılar, mobil cihazlara hızlı bir şekilde kablosuz olarak bağlanıyor ve hareket halindeyken rahat baskı almanızı sağlıyor. Yazıcı üzerinden akıllı telefona küçük bir dokunuşla resim, döküman, e-posta, web içerikleri zahmetsizce ve güvenli bir şekilde yazdırılabiliyor. Samsung Mobile Print uygulamasını kullanan kullanıcılar PDF dosyalarından Microsoft Office dökümanlarına kadar her şeyi doğrudan akıllı telefonlarından yazdırabiliyor. NFC özelliği bulunan bir akıllı telefonunuz olmasa bile Google Cloud Print’i kullanarak Xpress C410W serisi yazıcılardan faydalanabiliyorsunuz.

Kablosuz yazıcıları kurarken yazıcı bağlantısını yapma, ağ anahtarını ayarlama gibi uzun işlemler yapmanız gerekirken, Samsung’un Xpress C410W serisi yeni nesil yazıcıların kurulum işlemini yazıcı ve bilgisayar arasında USB bağlantısına ihtiyaç duymadan üç hızlı adımda tamamlıyorsunuz. Yeni yazıcıları tek tuşla ekonomik moda alarak %20’ye kadar tasarruf elde edebiliyorsunuz. Easy Printer Manager yazılımı ile yazıcınızın durumunu (kağıt sıkışması, tonerin boş olması, kağıdın bitmesi ile ilgili uyarılar) takip edebiliyorsunuz.

Ergonomik tasarımı ve kullanım kolaylığı ile 2013 iF Ürün Tasarım Ödüllerinin sahibi olan Samsung’un yeni NFC destekli renkli lazer yazıcılarının özellikleri ise şöyle:

HTC One, Amerika'da En Çok Satılan 3.Telefon Oldu

YORUMLAR