Samurai Shodown Gibi SNK Mobil Oyunları İçin Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Samurai Shodown Gibi SNK Mobil Oyunları İçin Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Eğer siz de çocukluğunuzu benim gibi atari salonlarında geçiren kuşaktansanız size oldukça güzel bir haberimiz var. 90'lı yıllarda oyun konsolları ve bilgisayar oyunları günümüzdeki kadar yaygın değilken atari salonları en büyük eğlence kaynağımızdı. Bu dönemde jeton atarak oynadığımız oyunların bizim için değişmez bir anlamı var. Bu eğlenceyi günümüzde çok az oyunda yakalayabiliyoruz.

Atari salonlarında büyük ihtimal NeoGeo oyun makinalarıyla karşılaşmışsınızdır. SNK firması tarafından geliştirilen bu oyun sisteminde Samurai Shodown, King of Fighters ve Metal Slug gibi SNK oyunlarını oynayabiliyorduk. Kuruluşunun ardından 20 yılını deviren SNK Playmore firması NeoGeo oyun sistemininin çıkışının 15. yılını kutlamak amacıyla güzel bir kampanya başlattı. Bu kampanya boyunca The Rhythm of Fighters oyununu ücretsiz olarak indirebileceğiniz gibi diğer tüm SNK oyunlarını inanılmaz bir indirimle sadece 2 TL'ye satın alabiliyorsunuz. Kampanya 7 Mayıs 2015 tarihinde sonlanacak.

Android ve iOS için geçerli olan bu kampanyada bir jeton fiyatına bu güzel oyunları satın alabilir ve hemen oyun keyfine başlayabilirsiniz. Firma, daha önceden kuruluşunun 20. yılı için The King of Fighters 2012'yi ücretsiz olarak oyunculara sunmuştu. Bu oyunları bu bağlantılar üzerinden indirebilirsiniz:

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize 2 TL'ye satın alabileceğiniz SNK oyunlarına bu bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz:

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirimle satın alabileceğiniz SNK oyunlarına bu bağlantıları kullanarak erişebilirsiniz:

Call Of Duty: Black Ops 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

YORUMLAR