Sekiro: Shadows Die Twice'ın Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Eğer Sekiro: Shadows Die Twice için sabırsızlanıyorsanız, sizleri daha da sabırsızlandıracak bir haberimiz var. Game Informer dergisi, Sekiro: Shadows Die Twice için yeni bir video yayınladı.

Game Informer dergisinin yeni sayısının kapağını Sekiro: Shadows Die Twice süslemişti. Bu süslemenin beraberinde de oyun ile ilgili yeni detaylar öğrenmiştik. Senaryo boyunca sol kolu protez olan Sekiro isimli bir ninjayı yöneteceğimiz oyunda, hem saldırısına uğradığımız samuraydan alınacak bir intikamımız hem de kurtarılacak bir ustamız olacak. Oldukça farklı bir ilerleyiş sisteminin sunulacağı oyunda, artık öldükten sonra envanterimizdeki hiçbir şey kaybolmayacak. Bunlara ek olarak, olası bir durumda oyunu duraklatmamız da mümkün olacak. Bu da tabii ki FromSoftware stüdyosunun önceki oyunlarını oynamaya çekinenler için bir nevi cesaret vermek olarak görülebilir.

Öğrendiğimiz yeni detayların ardından Game Informer dergisi, Sekiro: Shadows Die Twice için yepyeni bir oynanış videosu daha yayınladı. Üzülerek söylüyoruz ki bu video, uzun uzadıya bir video değil. Yaklaşık iki dakikalık bir uzunluğa sahip ama yine de doyurucu bir içeriği var. Yeni mekanlara ek olarak, dövüş mekaniği ile ilgili yeni sahneler ve protez kolun kullanımına dair daha fazla an görülebiliyor.

İyi seyirler dileriz!