Sen Yokken Neler Oldu Özelliği Twitter'da

Sen Yokken Neler Oldu Özelliği Twitter'da

Twitter yeni bir güncelleme daha yaptı ve kullanıcılarının uygulamayı daha kolaylıkla takip etmesini sağladı. Uygulamanın adı, 'While You Were Away' yani biz Twitter'ı takip etmiyorken neler olup bittiğini artık daha kolay takip edebileceğiz. ‘While You Were Away’ özelliğinin tam Türkçesi 'Sen Etrafta Yokken' olarak çevrilirse hiç de yanlış olmaz. Çünkü bu uygulama gerçekten de biz Twitter'da olmadığımız zaman olanı biteni daha iyi takip etmemizi sağlıyor. 

'Twitter biraz da hayatımızla ilgilenelim, her dakika Twitter’da dolaşmayalım diye bize iyilik yapmış olabilir mi' diye düşünmekten kendimizi alamadığımız bu uygulamayı, yeni güncellemesiyle kullanıcılara sundu bile. iOS kullanan mobil takipçiler uygulamaya geçen ay sahip olmuşlardı. Şimdi Android kullanıcıları da çevrimiçi değilken Twitter'da neler olup bittiğini takip edebilecekler. 

Twitter fazla katılım alan Hashtag'leri, en son güncel paylaşımları kategorize ederek bu uygulamayla beraber kullanıcılarını sunup twit gündeminden geri kalmamalarını amaçlamış. Bu kategoizasyonu yaparken daha önceki Twitter aktiviteleriniz irdeleniyor ve ilgi alanlarınıza göre dökümü yapılıyor. 

Twitter Fotoğraf Boyutları Nelerdir?

Twitter Bağımlıları İçin Hashtag Tuşu Üretiliyor

YORUMLAR