Sennheiser, Üç Yeni Kulaklık Modelini Tanıttı

Sennheiser, Üç Yeni Kulaklık Modelini Tanıttı

Sennheiser, IFA 2017'de üç yeni kulaklık modelini duyurdu. Sennheiser, bir kablolu ve iki kablosuz kulaklığını görücüye çıkartırken, ürünlerin günlük kullanım için rahat oluşları ve aynı zamanda yüksek performans vaat etmeleri en dikkat çekici özellikleri. Bu arada her üç kulaklığın da Bluetooth özellikli olduğunu da belirtelim. 

Sennheiser’ın yeni kulaklık üçlüsü; kompakt, yüksek performanslı ve kablosuz kulaklık HD1 Free, boyun bandı tarzı kulak içi kulaklıklı CX 7.00BT ve ses meraklılarını kendine çekebilecek olan IE 80 S olarak sıralanıyor.

HD1 Free Özellikleri:

Yeni HD1 Free, Sennheiser'in HD1 kablosuz kulaklıklarına ve HD1 ailesinin geri kalanına kompakt bir ilave olarak dikkat çekiyor. Taşınabilirlik ve özgürlük sunan HD1 Free, üstün ses kalitesi ve estetik üzerine odaklanıyor.

HD1 Free, özel işlenmiş metal kulak içi ses tünelleri, mikrofon, 6 saatlik pil ömrü ve iki cihaza bağlanabilme özelliği olan Bluetooth 4.2 özelliklerine sahip. Sennheiser yaptığı açıklamada, HD1 Free’nin Ekim ayında satışa sunulacağını söyledi.

CX 7.00BT Özellikleri:

Yeni CX 7.00BT, boyun bandı tarzı bir tasarıma sahip ancak diğer rakip ürünlere kıyasla daha minimal bir tasarımla dikkat çekiyor. Bu kulaklıklar, 10 saat pil ömrüne, 1,5 saate kadar şarj edilme özelliğine, kablosuz veya kablolu olarak kullanılmaya ve tek dokunuşla eşleştirme için NFC'ye sahip.

Sennheiser’ın yeni kulaklıkları, uzun süre rahatça kullanılmak üzere tasarlandı. Olumsuz bir eleştiri yapmak gerekirse CX 7.00BT, 4.2 veya 5.0 yerine Bluetooth 4.1 kullanıyor. Şirket bu ürünü de Ekim ayları içerisinde satışa sunacak.

IE 80 S Özellikleri:

Son olarak, Sennheiser'in IE 80 S kulaklıkları önceki IE 80'in güncellemesi olarak görünüyor. Bu kablolu kulaklıklar, ses uzmanları için tasarlandı ve Sennheiser tarafından "olağanüstü sonik doğruluk ve gerçekçi ses" olarak tanımlanıyor. Sennheiser, profesyonel deneyimini IE 80 S'ye de getiriyor; IE 80'de olduğu gibi, ancak bu yeni model, geliştirilmiş uyum, oldukça estetik olan yeni tasarım ve daha farklı özellikleriyle başka bir noktada konumlanıyor.

Kullanıcılar değiştirilebilir kablo ve uyumlu kulak ucu seçeneklerine sahip olacak. Dahili mikrofon ve uzaktan kumandalı mikrofon standart olarak gelmiyor. Kullanıcıların bu opsiyonlar için ayrıca ödeme yapması gerekecek. IE 80 S’in Eylül ayında satışa sunulacağını da belirtelim.

Sennheiser, henüz fiyat konusundaki ayrıntıları paylaşmadı, ancak daha fazla bilgi için Sennheiser web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sony Xperia XZ1 Ön İnceleme

Sony Xperia XZ1 Compact Ön İnceleme

YORUMLAR