Şimdi Sıra Nokia Akıllı Saatlerde, Sonbaharda Geliyorlar

Şimdi Sıra Nokia Akıllı Saatlerde, Sonbaharda Geliyorlar

Nokia markasını yeniden lisanslandıran HMD Global, bu sefer de Nokia akıllı saatleri için kullanıcıları heyecanlardı.

Geçen yılın Fransız Withings'i satın alan HMD Global, bu şirketin sağlık ürünleri ve akıllı saatlerini de artık Nokia markasıyla satacak. Şirketin Withings Health Mate adlı mobil uygulaması da bundan böyle Nokia Health Mate adını alarak kullanıma sunulacak. Bununla beraber, Withings Go fitness izleme cihazı ve Withings Steel adlı akıllı saatlerde Nokia ismi altında kullanılacak. Nokia severler bu ürünlere 2017 yılının sonbahar aylarından itibaren kavuşacaklar.

Nokia Akıllı Saatler Kaç Para olacak

Her şey bu kadar da değil HMD Global, Aura adlı baş ucu uyku kontrol ve düzenleme cihazı ile ve Thermo adlı akıllı termometreleri de Nokia markası altında piyasaya sürecek. Bunların yanı sıra, Nokia Body ve Nokia BPM+ adlı iki yeni ürün de piyasaya sürülecek. Yaklaşık 60 dolar etiketi olan Nokia Body, Wi-Fi bağlantısına da sahip olacak ve komple sağlık kontrol hizmeti verecek.

NTV'de yayınlanan habere göre, Bluetooth kullanarak tansiyon ölçen BPM+'da yine Nokia adı altında 130 dolardan satışa sunulacak.

HDFM Global şirketinin Nokia adıyla fiyatları 40 ile 170 dolar arasında değişen 3 değişik saat modelini de eş zamanlı olarak piyasaya süreceği de haberde yer alıyor.

Yeni Nokia 3310 Türkiye Satış Tarihi Ortaya Çıktı

İşte Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

YORUMLAR