Snapchat'in CEO'su ve Miranda Kerr, Hiç Fotoğraf Paylaşmadan Evlendiler

Snapchat'in CEO'su ve Miranda Kerr, Hiç Fotoğraf Paylaşmadan Evlendiler

Bir süredir birlikte olan Evan Spiegel ve Miranda Kerr, bir sosyal medya devinin düğününden beklenmeyecek şekilde, internete tek bir fotoğraf dahi düşürmeden evlenmeyi başardılar. 

Uzun süre ünlü oyuncu Orlando Bloom ile evli kalan ve ondan bir çocuk sahibi de olan ünlü model Miran Kerr, bir süredir Snapchat'in kurucu ortaklarından Evan Spiegel ile birlikte yaşıyordu. Kerr, geçtiğimiz günlerde Instagram sayfası üzerinden paylaştığı bir fotoğrafla evlilik teklifi aldığını ve bu teklifi kabul ettiğini, bütün takipçilerine duyurmuştu. Yaptıkları küçük hazırlıktan sonra, dün evlilik törenini düzenleyen Evan Spiegel ve Miranda Kerr çifi, dünya evine de resmi olarak girmiş oldular. 

Mayıs 2016'da 12 milyon dolara satın aldıkları Brentwood, Kaliforniya'daki evlerinin arka bahçesinde düzenledikleri küçük bir törenle evlenen ikili, basına görüntü vermemek için ellerinden geleni yaptılar. Evin önüne güvenlik görevlileri yerleştiren çift, misafirlerinden de sosyal medya hesaplarından görüntü paylaşmaması ricasında bulundular. Dahası Miranda Kerr'in çok aktif kullandığı kişisel Instagram hesabı da bir süreliğine sessizliğe gömüldü ve düğünden herhangi bir fotoğrafa, internet üzerinden ulaşmamız mümkün olamadı. 

YORUMLAR