Sonunda Pokémon Avlama Cihazı da İcat Edildi, Satışa Bile Çıktı

Sonunda Pokémon Avlama Cihazı da İcat Edildi, Satışa Bile Çıktı

Son dönemlerde adını çok sık duyar olduğumuz Pokémon GO çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Bir alışveriş sitesinde yer alan Pokémon avlama cihazı sizi hayrete düşürecek. Detaylar haberimizde.

Bir zamanların fenomen çizgi filmi Pokémon’dan esinlenerek uyarlanan Pokémon GO oyunu, tüm dünyada etkisini sürdürüyor. Konum tabanlı çalışan oyunda belirli yerlerde bulunan pokemonları yakalamaya çalışan oyuncular bundan büyük zevk alıyor olacaklar ki, oyun çıkar çıkmaz tüm dünyada inanılmaz bir hızla yayılmayı başardı. Elbette, bu kadar çok kişinin oynadığı Pokémon GO oyunu bazı ilginç hikayeleri de beraberinde getiriyor. Sizlerle daha önce paylaştığımız bu hikayelerde; drone ile pokemon avlayanlar, pokemon ararken öldürülen çocuk, oyunun belirli yerlerde yasaklanması ve oyunun askeri tehdit olarak değerlendirilmesi gibi olaylar yer alıyordu.

Şimdi ise bu hikayelere bir yenisini daha ekliyoruz. Bir alışveriş sitesinde paylaşılan Pokémon GO avlama cihazı kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı diyebilirim. 1000 dolar değer biçilen bu cihaz, sahte GPS verisiyle yürümeye gerek kalmadan pokemonları avlamanızı sağlıyor. Yukarıda paylaştığımız görselde bulunan cihazı geliştirenler,  cihazı hedef konuma ayarlayarak bütün pokemonları yakalayabileceğinizi iddia ediyorlar. Pokemon avlama cihazının işe yarayıp yaramadığını bilemiyoruz, fakat bu ve benzeri olayların ortaya çıkması daha yenilerini de beraberinde getireceğinin habercisi gibi görünüyor.

Pokémon GO'nun Yüzde Kaçını Oynuyoruz?

Pokémon GO'nun Harika Yan Etkilerinin Farkında Mısınız?

Manchester United'a Pokemon GO Yasaklandı

YORUMLAR