Sony Reader PRS-T3 Resmen Tanıtıldı

Sony Reader PRS-T3 Resmen Tanıtıldı

Sony, e-kitap okuyucusu Reader PRS’nin yeni sürümünü tanıttı. Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekrana ve entegre ekran koruyucuya sahip, hızlı şarj etme özelliği bulunan Reader PRS-T3, benzersiz bir okuma deneyimi yaşatacak.

Okumayı zevkli hale getiren, kullanımı rahat, uzun süreli kullanımlar için ideal bir e-okuyucu olan PRS T3, 6 inç 1024x758 ekranı ile bir önceki model olan PRS-T2’ye göre göre daha iyi okuma deneyimi sunuyor. Ürünün dokunmatik ekranı basit bir kaydırma hareketi ile sayfaları çevirmeyi mümkün kılıyor. Sony’nin yeni okuyucusu entegre koruyucu kapak ile geliyor. Böylelikle ürünü korumak için ek aksesuar satın almanız gerekmiyor. Kapak aynı zamanda otomatik geçiş görevini üstleniyor. Okumaya devam etmek ve bataryadan tasarruf etmek için tek yapmanız gereken kapağı açmak.   

Quick Charge adındaki yeni özellik kullanıcıya Reader’ı 3 dakika gibi kısa bir sürede şarj etme imkanı sunuyor. Wi-Fi kapalı durumda 2 aya kadar, açık durumda ise 1.5 aya kadar pil ömrü sunan Sony’nin yeni Reader’ı basit bir tarayıcı geliyor. 2GB dahili depolama alanı microSD kart sayesinde 32GB’a kadar yükseltilebiliyor.

ePub, PDF, TXT ve diğer formatlardaki dosyaları destekleyen Sony Reader PRS-T3, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri ile geliyor. Bu aydan itibaren Avrupa’da piyasaya sunulacak ürünün fiyatı henüz belli değil. 

HDMI 2.0, 4K Video Desteği Sunuyor

YORUMLAR