Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ediyor musunuz?

2004 yılında başladığı yayın hayatına, kullanıcılarının istekleri doğrultusunda sürekli olarak kendini geliştirerek devam eden ve gün geçtikçe daha da geniş kullanıcı kitlelerine hizmet sunan Tamindir.com olarak sürekli bizleri takip eden ve destekleyen s

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ediyor musunuz?

2004 yılında başladığı yayın hayatına, kullanıcılarının istekleri doğrultusunda sürekli olarak kendini geliştirerek devam eden ve gün geçtikçe daha da geniş kullanıcı kitlelerine hizmet sunan Tamindir.com olarak sürekli bizleri takip eden ve destekleyen siz kullanıcılarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Bir program indirme sitesi olarak başladığımız internet maceramızda şu an geldiğimiz nokta gerçekten çok şaşırtıcı ve heyecan verici. Teknolojinin her alanında en hızlı ve en kaliteli şekilde içerik sunmaya çalıştığımız sitemiz aracılığıyla en yeni ve güncel programlara, mobil uygulama ve oyunlara, teknoloji haberleri ve videolara, sizler tarafından merak edilen soruları cevaplandırdığımız rehber niteliğindeki blog yazılarımıza, en yeni oyun inceleme ve videolarına, editörlerimiz tarafından sizler için seçilen web uygulamalarına ve son olarak yayın hayatına yeni başlayan forumumuza ulaşabilirsiniz.

Bu noktada bizleri sitemiz üzerinden takip edebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla da sizler için seçtiğimiz günün en önemli teknolojik gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Tamindir Google+, Tamindir Facebook ve Tamindir Twitter sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla teknolojik gelişmeleri takip ederken aynı zamanda sizler için düzenlediğimiz kampanyalar aracılığıyla bizden hediye yazılımlar kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca Tamindir TV Youtube kanalı aracılığıyla sizler için ürettiğimiz video içeriklerini de izleyebilirsiniz.

Sizinle bir kişi daha fazlayız sloganıyla yola çıktığımız sosyal medya hesaplarımız üzerinde de bizleri takip etmeniz dileğiyle hepinize Tamindir'li günler dileriz.

YORUMLAR