Space Marshals iOS Versiyonu ve Xenowerk Android Versiyonu Ücretsiz İndirilebiliyor!

Space Marshals iOS Versiyonu ve Xenowerk Android Versiyonu Ücretsiz İndirilebiliyor!

Eğer oyun oynama platformu olarak Android ve iOS mobil platformlarını tercih ediyorsanız size güzel bir haberimiz var. Geliştirdiği birbirinden kaliteli mobil oyunlarla tanıdğımız Pixelbite firması 2 adet baş yapıt niteliğindeki mobil oyununu oyun severlere tamamen ücretsiz olarak sunmakta. Firmanın geliştirmiş olduğu ve ilk olarak ücretli olarak satışa sunduğu Space Marshals'ın iOS versiyonu ve Xenowerk adlı oyununun Android versiyonu şu an ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Pixelbite'ın oyunlarını ücretsiz dağıtmasının sebebini ve kampanyanın ne kadar uzun süreceğini henüz bilemiyoruz; fakat acele edip kampanyadan yararlanmanızda fayda var; çünkü kampanya her an sonlanabilme ihtimaline sahip. 

Space Marshals ve Xenowerk yüksek grafik kalitelerinin yanında oynanış olarak da kolayca beğeninizi kazanabilecek oyunlar. 2 oyun da uzayda geçen bir hikayeye sahip olan kuşbakışı aksiyon oyunu - top down shooter türünde oyunlar. Space Marshals'ın hikayesi Vahşi Batı'yı bilim kurguyla harmanlıyor ve bu oyunda bir şerifin yerine geçerek hapishaneden kaçan suçluların peşine düşüyoruz. Oyun gerçek zamanlı aksiyonu taktiksel bir yapıyla birleştiriyor. Xenowerk'te ise yanlış giden bir deney sonucu ortaya çıkan mutantlarla savaşıyoruz ve gizli bir bilimsel araştırma tesisini mutantlardan temizlemeye çalışıyoruz. Bu iş için de karanlık içinde el fenerimizle yol almamız gerekiyor.

YORUMLAR