Spintires: MudRunner Duyuruldu!

Spintires: MudRunner Duyuruldu!

SPINTIRES adlı kamyon simülatörü ile büyük bir başarı yakalayan ve özel bir oyuncu kitlesi edilen Saber Interacrive, yeni simülasyon oyunu Spintires: MudRunner'ı resmi olarak duyurdu.

2014 yılında çıkış yapan SPINTIRES, oyun mekanikleri, gerçekçi yapısı ve sahip olduğu içerik ile beğenimizi kazanmıştı. Oyunda oldukça zorlu arazilerde araçlarımızı dengede tutmak, görevleri tamamlamak için mücadele ediyorduk. Fakat SPINTIRES'ın geliştiricisi ve yayıncı firması arasında ortaya çıkan problemlerden ötürü oyunun geleceği çok parlak değildi. Neyse ki bu problemler giderildi ve yeni Spintires oyunu duyuruldu.

Spintires: MudRunner aslında tamamen yeni bir oyun değil. Spintires: MudRunner, SPINTIRES'in kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş ve yeni içeriklerle birleştirilmiş hali olarak tanımlanabilir. Orijinal oyundaki grafikler Spintires: MudRunner'da geliştiriliyor, yeni bir sandbox haritası, yeni araçlar, yeni "Challenge" modu oyuna ekleniyor. Ayrıca SPINTIRES'ı yaratan isim olan Pavel Zagrebelny'de Saber Interactive'ın başına geri dönerek Spintires: MudRunner proje sorumlusu olarak karşımıza çıkıyor.

Spintires: MudRunner şu an yüzde 10 indirimle Steam üzerinde ön siparişe açıldı. Eğer orijinal SPINTIRES'a sahipseniz yüzde 50'lik bir ek indirime de sahip olacaksınız.

Dying Light Geliştiricisinin Simülasyon Oyunu Pure Farming 2018'in Çıkış Tarihi Belli Oldu

YORUMLAR