Star Trek 3, İlk Gösteriminin 50’inci Yılında Sinemalarda

Star Trek 3, İlk Gösteriminin 50’inci Yılında Sinemalarda

Hızlı ve Öfkelinin yönetmeni Justin Lin Star Trek bayrağını J.J Abrams’dan devraldı ve müjdeyi patlattı. Kutlamalara başlayabilirsiniz. Uzay Yolu 3 projesi dizinin 50’inci yıl dönümünde sinemalarda olacak. 

Uzay Yolu’nun eski ve yeni aktörleri bu projede beraber görünecekler. Variety dergisinin Paramount stüdyolarından aldığı bilgiye dayanarak verdiği haber, 8 Haziran 2016 tarihinde film gösterimde olacak. Bu tarih tam da klasik serinin 50 yıl önce başladığı tarihe denk geliyor.

J.J Abrams bu kez Uzay Yolu kameralarının arkasında olmayacak. Abrams’dan görevi Justin Lin devralıyor. Lin meşhur aksiyon serisi Hızlı ve Öfkelinin yönetmeni olarak tanınıyor.

1966 yılında NBC’de başlayan Uzay Yolu serisi uzun yıllar devam etmiş, daha sonra onlarca filmi de çekilmişti. Yeni nesil ve geleneksel kadronun bir araya geleceği Uzay Yolu 3, şimdiden hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Konusunun nasıl işleneceği hakkında her hangi bir bilgi olmayan Uzay Yolu 3 için Justin Lin, “daha fazla aksiyon ve daha fazla gizem olacak” açıklamasını yaptı. 

Star Trek Video İncelemesi

Star Trek Online Artık Ücretsiz

YORUMLAR