Startup Live Yeniden İstanbul'da Girişimcilerle Buluşuyor!

Startup Live Yeniden İstanbul'da Girişimcilerle Buluşuyor!

Son yıllarda küresel girişimcilik rüzgarlarının da etkisiyle ülkemizdeki girişimlerin, girişimcilerin ve girişimcilere destek olanların sayısında oldukça büyük bir artış var. Tabii ki hem girişimcileri hem de girişimlere destek olanları bir araya getirmek için düzenlenen organizasyonlar da artık birer birer gelenek haline gelmeye başlıyorlar. Startup Live da bu etkinlikler arasında yer alıyor ve 2. kez İstanbul'da düzenlenecek olmasıyla girişimcilik dünyasının dikkatini üzerine çekiyor.

Etkinliğin sloganı "54 saatte fikirden ürüne!" olarak belirlenmiş ve girişimcilerin hem yatırımcılar hem de girişimcilik konusunda uzman olan kişilerle kolayca bir araya gelmelerini sağlıyor. Bu sayede girişimcilik ekosistemine giriş yapmak isteyenlerin karşılaştıkları bariyerlerin de mümkün olduğunca ortadan kaldırılması hedefleniyor.

Organizasyon bu sene Çağdaş Önen'in girişimleri ile İstanbul Okalip Toplantı Keyfi ev sahipliğinde düzenleniyor ve 26-28 Eylül 2014 tarihleri arasında girişimcilik meraklılarını bir araya getirecek. Bu sayede değerli fikirlere sahip olanlar bu fikirlerini hayata geçirecek kişilere ulaşabilecekler.

Uluslararası bir niteliğe haiz olan etkinliğin her biri alanında profesyonel jüri üyelerini de tabii ki hesaba katmak gerek.

  • 41?29! kurucusu Alemşah Öztürk
  • Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Didem Altop
  • Seri Girişimci ve Melek Yatırımcı Orkun Tekin
  • Medyanet CEO'su Rima Erdemir
  • TRPE Venture Partners Yönetici Ortağı Tolga Güreş

Etkinlikte dereceye kalanları ise oldukça güzel hediyeler bekliyor. Bu hediyeler arasında Startup Live Academy online girişimci hızlandırma programı kapsamında Avusturya'da düzenlenecek Pioneers Festivali'ne katılma imkanı, Medyanet ile pazarlama eğitimi ve ekip başına 1500 TL'ye kadar ininal kart ödülleri yer alıyor.

Etkinliğe kayıt olmak için Startup Live İstanbul web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

YORUMLAR