Steam 2014 Kış İndirimlerinden BoaCompra Aracılığıyla Yararlanabilirsiniz

Steam 2014 Kış İndirimlerinden BoaCompra Aracılığıyla Yararlanabilirsiniz

Dünyanın en başarılı ve en yaygın olarak kullanılan oyun portalı olan Steam'in 2014 kış indirimlerinde yine birbirinden güzel oyunlar büyük indirimlerle oyun severlere sunulacak. Her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşına yakın dönemde Steam popüler oyunlara büyük oranda indirim uygulayacak. Daha önceden yüzde 95'e varan indirimlere şahit olmuştuk. Sevilen oyunları 3-4 lira gibi komik fiyatlara sahip olabilmiştik. Hatta bazı oyunlar tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulmuştu.

Geçtiğimiz aylar içerisinde Steam'de ödeme yöntemi olarak Türk Lirası'na geçiş yapılmıştı. Bunun yanında farklı ödeme yöntemleri de ülkemizdeki Steam kullanıcılarının hizmetine sunulmuştu. Bu yöntemlerden biri olan Steam cüzdanı aracılığıyla ödeme yapma seçeneğinde bu sene BoaCompra bize yardımcı olacak. Eğer Steam 2014 kış indirimlerinden yararlanmak isterseniz BoaCompra ile Steam cüzdanınızı doldurabilir ve Steam avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Steam'de Türk Lirası'na geçiş yapılmasının ardından mobil ödeme yöntemleri de Steam kullanıcılarının hizmetine sunulmuştu. Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız Avea, Turkcell veya Vodafone mobil ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. 

Brothers in Arms 3 Çıktı, Hemen İndirin!

YORUMLAR