Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu!

Steam İndirim Tarihleri Belli Oldu

Dünya’nın en büyük oyun platformu konumundaki Steam, çoğumuzun bildiği üzere belirli dönemlerde oyun fiyatlarında ciddi indirimler yapıyor. 

Popüler oyun platformunun 3 farklı döneme ait indirim tarihleri sızdırıldı. Böylece Steam’in merakla beklenen indirim tarihleri kesinleşmiş oldu. En yakın tarihli Steam indirimleri her yıl olduğu gibi Cadılar Bayramı’nda başlayacak. 29 Ekim’de başlayacak olan Cadılar Bayramı İndirimi 4 gün sürecek.

Bir sonraki Steam indirimleri 20 Kasım 2018’de Sonbahar İndirimleri olarak karşımıza çıkacak. Bu indirimler de 6 gün sürecek. Steam’in en uzun indirim dönemi ise Kış İndirimleri olacak. 21 Aralık’ta başlayacak olan Kış İndirimleri 14 gün boyunca devam edecek.

Steam indirim tarihleri belli olmuş olsa da indirim dönemlerinde hangi oyunların indirime gireceği henüz netlik kazanmadı. Dolayısıyla 29 Ekim'de start alacak Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında fiyatı düşecek oyunların neler olduğu da şimdilik bilinmiyor. Ancak Steam’in kısa süre içerisinde indirime girecek oyunları açıklaması bekleniyor.