Steam İndirimlerinde İkinci Gün!

Steam İndirimlerinde İkinci Gün!

Steam'in Keşif İndirimleri'nde ikinci gündeyiz ve bu sefer oyun severler için çok daha büyük fırsatlar karşımızda. Toplam 5582 ürünün indirime girdiği 26 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde bu rakam her geçen gün artıyor ve yepyeni indirimler de gün geçtikçe oyunculara sunuluyor. Bugün de BioShock Infinite, Wolfenstein: The New Order ve Max Payne 3 gibi klasikleşmiş oyunlar dudak uçuklatan indirimlerle oyuncuları karşılıyor.

Yine her tarzdan oyunculara hitap edecek tarzda bir indirimle karşı karşıyayız. Öncelikle oyunculuk hayatınızda kaçırmamanız gereken yapımlara değinecek olursak çıktığından bu yana her Steam'in özel indirim günlerinde yer verdiği BioShock Infinite, bir FPS sever olmasanız da herkesin deneyimlemesi gereken bir başyapıt. Üstelik bugün sadece 12 TL'lik fiyat etiketiyle satılıyor!

FPS'den devam edecek olursak klasikleşen Wolfenstein'ın yepyeni oyunu Wolfenstein: The New Order 30 TL'lik fiyatıyla aksiyon severleri selamlıyor. Bunun yanında Rockstar Games'in efsaneleşmiş serisinin son oyunu Max Payne 3 sadece 7 TL'lik etiketiyle dikkat çekerken, yine benzer bir FPS serisi Sniper Elite 3 de hemen hemen yeni çıkan bir oyun olmasına rağmen yarı yarıya indirime girmiş durumda.

Aksiyondan uzaklaşıp biraz stratejik takılmayı sevenler için Tropico 5, Total War: Rome 2 Emperor Edition, Age of Empires 2 HD Edition, Banished ve Kerbal Space Program oyunları da yarı yarıya inen fiyatlarıyla ikinci güne damgasını buran oyunlar arasındalar.

Uzak diyarlarda rol yapmak isteyenler için Reckoning ve Shadow of Mordor da tüm ihtişamıyla Steam'de indirimde. Fantastik dünyada rol yapmanın dışında kesip biçmek isteyenler Castlevania 2: Lords of Shadow'a da mutlaka göz atsınlar.

GoPro Kameralı Drone Üretimine Başlıyor

YORUMLAR